141120IP
141120IP
price VAT included
Features
Rated Voltage
100 V
110...127 V
220...240 V
Dimming:
NOT DIMMABLE
Additional technical features:
RIPPLE FREE
SELV < />
WIDE RANGE INPUT VOLTAGE
Approvals:
ENEC
CE
UKCA
Plastic case:
Slim
IP 20 (Independent Use)
IP 52
IP 54
IP 65
Size:
161 x 22 x 22 mm
last update:
6/4/2024
Constant Voltage (LED STRIP)
Current
12 V